O nás

Výnimočný darček

My v Artbori milujeme darčeky a ešte väčšiu radosť nám prináša, keď môžeme potešiť svojich blízkych. Viac ako na darčekoch nám však záleží na prostredí, v ktorom spolu žijeme.

Rozhodli sme sa preto spojiť tieto naše dve vášne a vytvoriť tak jedinečné a netradičné darčeky vo forme stromčekov, sadeníc a rastlín. Svojou troškou tak dokážeme prispieť a udržiavať stále zelenú planétu.

Každý z nás určite rád obdarúva svojich blízkych a priateľov pri rôznych príležitostiach akou sú narodeniny či iné životné jubileá.

Príležitostí na krásny dar je však mnoho ako narodenie dieťaťa, svadba, ukončenie štúdia, nové začiatky v práci, povýšenie, kolaudácia domu a mnohé ďalšie slávnostné príležitosti.

Ak hľadáte netradičný a výnimočný darček s pridanou hodnotou, na ktorý nebude sadať prach, ste na správnom mieste. Vďaka našej ponuke stromčekov a rastlín veríme, že obdarovaná osoba bude skutočne milo prekvapená.

Každý strom a rastlina nesie v sebe hlbší význam a symboliku.

Tak môžete vybrať darček s prianím prispôsobeným na mieru. Navyše aj vďaka tomuto darčeku bude prostredie, v ktorom žijeme o niečo zelenšie a krajšie miesto pre život.